Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Test
fi: Testi

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Issue
fi: Numero

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Done
fi: Tehty

en: Items
fi: Aiheet

en: Address
fi: Osoite

en: Invoice
fi: Lasku

en: Members
fi: Jäsenet

en: Note
fi: Huomaa

en: Color
fi: Väri

en: Task
fi: Tehtävä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Key
fi: Avain

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Reference
fi: Viittaus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Story
fi: Artikkeli

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Columns
fi: Palstat

en: About
fi: Tietoja

en: Member
fi: Jäsen

en: Creator
fi: Luoja

en: Created on
fi: Luotu

en: Config
fi: Asetukset

en: PM
fi: i.p.

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
