Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (21 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Items
fil: Mga bagay

en: Key
fil: Susi

en: Story
fil: Istorya
