Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Done
is: Liðugt

en: Items
is: Liðir

en: Color
is: Litur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Key
is: Lykil

en: Story
is: Frásøgn

en: About
is: Um
