Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Color
gu: રંગ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Key
gu: ચાવી

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: About
gu: વિશે
