Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Project
hr: Projekt

en: Project types
hr: Tipovi projekta

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Done
hr: Gotovo

en: Items
hr: Stavke

en: Address
hr: Adresa

en: Color
hr: Boja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Key
hr: Ključ

en: Features
hr: Značajke

en: Story
hr: Članak

en: Tasks
hr: Zadaće

en: About
hr: Opis
