Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Project type
hu: Projekttípus

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Project types
hu: Projekttípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Test
hu: Teszt

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: Priorities
hu: Fontossági sorrendek

en: ID
hu: Azonosító

en: Issue
hu: Feladat

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Done
hu: Kész

en: Items
hu: Tételek

en: Address
hu: Cím

en: Invoice
hu: Számla

en: Invoices
hu: Számlák

en: Members
hu: Tagok

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Color
hu: Szín

en: Task
hu: Feladat

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Key
hu: Kulcs

en: Features
hu: Jellemzők

en: Feature
hu: Jellemző

en: Reference
hu: Referencia

en: Changed
hu: Módosítva

en: Story
hu: Írás

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Stories
hu: Írások

en: Organization
hu: Szervezet

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Columns
hu: Oszlopok

en: About
hu: Leírás

en: Member
hu: Tag

en: Expenses
hu: Költségek

en: Expense
hu: Költség

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Config
hu: Beállítás

en: PM
hu: DU

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Board
hu: Tábla

en: Organization type
hu: Szervezettípus

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Boards
hu: Táblák
