Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Items
hy: Տարրեր

en: Color
hy: Գույն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
