Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Test
jv: Ujian

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Done
jv: Rampung

en: Items
jv: Item

en: Color
jv: Kelir

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Key
jv: Kunci

en: Tasks
jv: Préntah

en: About
jv: Ngenani
