Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Done
ka: დასრულება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Color
ka: ფერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Key
ka: გასაღები
