Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Items
km: ធាតុ

en: Color
km: ពណ៌

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Key
km: សំខាន់

en: Story
km: រឿងរ៉ាវ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: About
km: អំពី

en: PM
km: ល្ងាច
