Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (42 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
