Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Key
ku: کلیل

en: Story
ku: چیڕۆک

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: About
ku: دەربارە

en: PM
ku: پ.ن.
