Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки
