Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Project type
nl: Projecttype

en: Projects
nl: Projecten

en: Project types
nl: Projecttypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: View
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Issue
nl: Uitgave

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Done
nl: Gereed

en: Address
nl: Adres

en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoices
nl: Facturen

en: Members
nl: Leden

en: Note
nl: Notitie

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: Color
nl: Kleur

en: Task
nl: Taak

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Key
nl: Sleutel

en: Reference
nl: Referentie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Story
nl: Artikel

en: Tasks
nl: Taken

en: Organization
nl: Organisatie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Columns
nl: Kolommen

en: About
nl: Over

en: Member
nl: Lid

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Creator
nl: Maker

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Config
nl: Instellen

en: Assignee
nl: Gemachtigde

en: Task type
nl: Taaktype

en: Organization type
nl: Organisatietype

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Invoice type
nl: Factuurtype

en: Invoice types
nl: Factuurtypen
