Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Items
nn: Element

en: Address
nn: Adresse

en: Color
nn: Farge

en: Authored on
nn: Skrive

en: Story
nn: Artikkel

en: Tasks
nn: Oppgåver
