Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Done
oc: Acabat

en: Items
oc: Elements

en: Address
oc: Adreça

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Key
oc: Clau

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Story
oc: Article

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Columns
oc: Colomnas

en: About
oc: A prepaus

en: Organizations
oc: Organisations
