Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Done
ps: ترسره شو

en: Items
ps: توکي

en: Color
ps: رنګ

en: Task
ps: دنده

en: Key
ps: کيلی

en: Tasks
ps: دندې

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه
