Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Test
pt: Testar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Summary
pt: Resumo

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Done
pt: Operação concluída

en: Items
pt: Itens

en: Invoice
pt: Fatura

en: Color
pt: Cor

en: Task
pt: Tarefa

en: Authored on
pt: Criado em

en: Key
pt: Chave

en: Reference
pt: Referência

en: Changed
pt: Alterado

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Telephone
pt: Telefone

en: Columns
pt: Colunas

en: About
pt: Sobre

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi gravado
