Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Done
sk: Hotovo

en: Items
sk: Položky

en: Address
sk: Adresa

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Members
sk: Členovia

en: Note
sk: Poznámka

en: Color
sk: Farba

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Key
sk: Kľúč

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Story
sk: Článok

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Organization
sk: Firma

en: About
sk: Informácie o

en: Member
sk: Člen

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Created on
sk: Vytvorené

en: PM
sk: popoludní

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
