Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Done
sl: Opravljeno

en: Items
sl: Notice

en: Color
sl: Barva

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Key
sl: Ključ

en: Story
sl: Prispevek

en: Tasks
sl: Opravila

en: About
sl: O modulu

en: PM
sl: popoldan
