Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Items
sq: Elementët

en: Color
sq: Ngjyra

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Story
sq: Histori

en: About
sq: Informacione

en: PM
sq: MD
