Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Done
sv: Färdig

en: Items
sv: Poster

en: Address
sv: Adress

en: Invoice
sv: Faktura

en: Invoices
sv: Fakturor

en: Members
sv: Medlemmar

en: Color
sv: Färg

en: Task
sv: Uppgift

en: Authored on
sv: Författad

en: Key
sv: Nyckel

en: Features
sv: Funktioner

en: Reference
sv: Referens

en: Changed
sv: Ändrad

en: Story
sv: Artikel

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Organization
sv: Organisation

en: Telephone
sv: Telefon

en: Columns
sv: Kolumner

en: About
sv: Om

en: Member
sv: Medlem

en: Expenses
sv: Utgifter

en: Expense
sv: Utgift

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Created on
sv: Skapad den

en: Config
sv: Konfiguration

en: PM
sv: EM

en: Board
sv: Anslagstavla

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
