Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Color
te: రంగు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Story
te: కథనం

en: About
te: గురించి
