Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Project type
uk: Тип проекту

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Project types
uk: Типи проектів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Test
uk: Тест

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Примітки

en: Updated
uk: Оновлено

en: Priorities
uk: Пріоритети

en: Issue
uk: Проблема

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Done
uk: Готово

en: Items
uk: Елементи

en: Address
uk: Адреса

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Invoices
uk: Рахунки-фактури

en: Members
uk: Учасники

en: Note
uk: Примітка

en: Add Note
uk: Додати замітку

en: Color
uk: Колір

en: Task
uk: Завдання

en: Authored on
uk: Створено

en: Key
uk: Ключ

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Reference
uk: Посилання

en: Changed
uk: Змінено

en: Story
uk: Історія

en: Tasks
uk: Завдання

en: Organization
uk: Організація

en: Telephone
uk: Телефон

en: Columns
uk: Колонки

en: About
uk: Про модуль

en: Member
uk: Учасник

en: Expenses
uk: Видатки

en: Expense
uk: Витрата

en: Organizations
uk: Організації

en: Timetracking
uk: Облік часу

en: Creator
uk: Автор

en: Created on
uk: Дата створення

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Assignee
uk: Правонаступник

en: Statuses
uk: Стани

en: Board
uk: Дошка

en: Project Management
uk: Управління проектами

en: Organization type
uk: Тип організації

en: Bug
uk: Помилка

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено
