Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (46 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Project
vi: Công trình

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: View
vi: Xem

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Done
vi: Xong

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Members
vi: Các thành viên

en: Note
vi: Ghi chú

en: Color
vi: Màu sắc

en: Task
vi: Tác vụ

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Key
vi: Khóa

en: Features
vi: Tính năng

en: Feature
vi: Tính năng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Story
vi: Truyện

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: Columns
vi: Các cột

en: About
vi: Giới thiệu

en: Member
vi: Thành viên

en: PM
vi: CH
