PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Media
et: Meedia
