PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média
