PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
