PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Media
bn: মাধ্যম
