PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
