PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Media
el: Μέσα

en: Automatic
el: Αυτόματο
