PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Automatic
es: Automático
