PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Automatic
eu: Automatikoa
