PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Automatic
id: Otomatis
