PM Carousel Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Automatic
vi: Tự động
