PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Media
ar: ميديا
