PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Media
be: Мультымедыя
