PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Automatic
da: Automatisk
