PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Media
de: Medien

en: Automatic
de: Automatisch

en: Loop: @loop
de: Wiederholen: @loop
