PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Automatic
fr: Automatique
