PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Media
gl: Medios

en: Automatic
gl: Automático
