PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Media
he: מדיה

en: Automatic
he: אוטומטי
