PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Media
ja: メディア

en: Automatic
ja: 自動
