PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Automatic
ru: Автоматически
