PM Carousel Accessible Slider (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Media
tr: Medya

en: Automatic
tr: Otomatik
