PM Carousel Accessible Slider (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Media
cs: Média

en: Automatic
cs: Automatické
