Po Translations Report (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Source
am: ምንጭ

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ
