Po Translations Report (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: File name
ar: اسم الملف

en: Source
ar: المصدر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Translated
ar: مترجم

en: Translation
ar: الترجمة
