Po Translations Report (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Source
el: Πηγή

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο
