Po Translations Report (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Source
es: Origen

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Folder path
es: Ruta de directorio

en: Translated
es: Traducido

en: Translation
es: Traducción

en: Untranslated
es: Sin traducir

en: Display method
es: Método de presentación

en: configuration page
es: Página de configuración
